Web-Tasarım

Müşterilerimize her alana uygun, ilgi çekici, kullanılabilir, erişimi kolay web siteleri hazırlıyoruz. kendi deneyim ve fikirlerimizi size daha profesyonel hizmet vermek adına uyguluyoruz. Web sitenizin tasarım yönünden son kullanıcıların düşünce ve analizlerine dikkat ederken benzersiz özelliklere de sahip olmasına da özen gösteriyoruz. Web sitenizi zengin ve yalın içeriği ile Google arama motorunda zirvede ve aktif olan bir web sitesi hazırlıyoruz.
İnternet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen, kullanılan ve tavsiye edilen siteler hazırlıyoruz. Sürekli verilen bilgilerden öte, kullanıcılara verilecek bilgileri düzen içinde ve ilişkili sayfalar arasında ilgi çekici tasarımlarımız ile size hizmet sunuyoruz.Web sitesinde videolar ,resimler, yazılar ,araştırmalarla ilgili bir çok yazılar ekleyebilir veya silebilirsiniz. Hizmet vermiş olduğumuz tüm kurum ve ticari faaliyet göstermekte olan firmalara ticari kanuna uygun yönetilebilir siteler kuruyoruz.
Günümüzde birçok firma hatta bireysel tanıtımını yapmak isteyen kişiler dahil web sitesine sahiptir. Web sitesi olmayan kurum kuruluşlar ve bireyler ise kanuni zorunluluk kapsamında web sitesi kurmak zorunda kalacaklarır. İster halihazırda web sitesi olsun ister olmasın web tasarımı yaptırmadan önce çok iyi düşünmeli ve çok iyi karar verilmesi gerekir.

* Peki web sitesi nedir, ne için web sitesi yaptırmalıyız?
* Web sitesi yaptırırken pazarlama ve reklamcılık hedeflerimiz belirledik mi?
* Web sitesinin fonksiyonları neler, istediğiniz zaman güncelleyebiliyor musunuz ?
* Aslında markanız olan domain adınızın gerçek sahibi siz misiniz, yoksa bir daha ulaşmanız imkansız olan bilgisayarcı mı ?
* Ya büyüyerek adınızı marka yaparsanız domain adınızı nasıl geri alacaksınız ?
* Web siteniz arama motorları için optimize edildi mi?
Bu soruların hiçbirinin sağlıklı bir cevabını şimdiye kadar alabilmiş değiliz.

Web sitesi sizin markanızdır. Kurumunuzu, tüketiciyle buluşturan vitrininiz, aynanız, tüketicinin algısını oluşturacak iletişim aracınızdır….
Bu çok önemli aracı etkili bir şekilde kullanarak iş potansiyelinizi artırmak, marka bilinirliliğinizi desteklemek, tüketici algısı oluşturmak, satış yapmak, kampanyalarınızı duyurmak için kullanabilmelisiniz.
Web sitenizi hiçbir pazarlama vizyonu olmayan, analiz ve araştırma yapmadan, tüketici algısı oluşturacak hiç bir kampanya giremeyeceğiniz bir site yaptımanızın hiç bir faydası yoktur. Böyle üstünkörü hazırlanmış siteler yarardan çok zarar getirmektedir.
Google Adwords reklam yönetimi için başvuran ve web sitesi olan birçok müşteri tıklama başına yüksek maliyet ödediklerini, birçok tıklama alsa bile kimsenin aramadığını ya da satınalma gerçekleştirmediğini belirtmekteler..
Web sitesinin optimize olmaması, güncelleyememesi, alakasız yazıların olması, kötü dizayn ile kötü algı oluşturarak tüketicinin kaçması gibi bir çok unsur bu şikayetlerin ana sebebidir.
Biliçsizce yapılan web tasarımlardan zarar gören müşterilerimizi kurtarmak için pazarlama iletişimi yüksek lisansı yapmış pazarlama uzmanının yaptığı analiz ve yol haritası ile web sitenizi reklamcılık hedeflerinizi karşılayacak, optimize edilmiş, güncellenebilir bir şekilde hazırlıyoruz.
Bunu yanında
Yeni Türk Ticaret Kanunu’ nda tüm detaylarıyla ilan edilen websitesi zorunluluğu, firmaların ilgili tüm camiaya şeffaflıkla tanıtılmasını amaçlayarak 14 Ocak 2011 tarihinde işletmeler dahil tüm firmalar için geçerli olarak kabul edilmiştir. Firmanın ünvan dahil tüm iletişim bilgileri, blanço raporları ve alınan kararlar bu websitede yayınlanmak zorundadır. Zaman gözetmeksizin yapılan kontrol ve incelemeler gereği firma website 7/24 kesintisiz yayında olmalıdır. Dolayısı ile aldığınız web tasarım ve yazılım hizmeti, websitenizin barındığı sunucu alt yapısı dahil profesyonel yürütülmelidir.
Ayrıca Hızlı açılmalı. Hızlı algılanmalı. Doğru yönlendirmeler yapılmış olmalıdır
Sizinle/kurumunuzla ilgili doğru ve etkili imajı yansıtmalıdır
Kurumunuzun vitrini ve en etkili reklam mecrası olarak sizi doğru temsil etmelidir
Kolay okunmalı, kurumunuz, ürün ve hizmetleriniz hakkında doyurucu ve yeterli bilgiye sahip olmalıdır
Kullanımı kolay, dilediğinizde kendi elemanınız tarafından kolayca günceleme yapabileceğiniz yönetim paneline sahip olmalıdır