hedefbelirle2009 yılında Avrupa Web Markası altında kurulan firmamız profesyonel ve alanında uzman personellerimiz ile birlikte web tasarım, logo tasarım alanında hizmeti vermiştir.

2011 Yılında Google Adwords Partner rozetini almaya hak kazanmış ve sertifikalı ajans statüsüne sahip olmuştur. Gelişen Türkiye ekonomisinde ağırlıklı olarak hizmet sektörü ve kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.

2012 Yılında Müşteri Portföyümüzü Arttırarak Fiber Medya Markası İle 16 Personelden Oluşan profesyonel kadromuz başarılarına bir yenisini ekleyerek sosyal medya (facebook, Twitter, İnstagram) reklam ve beğeni kazandırma alanında hizmetlerine başlamışlardır.

Bünyesinde başta Türkiye ve uluslararası çalışan kurumsal odaklı müşterisi bulunan ve her geçen gün daha da müşteri kapasitesini arttıran Fiber Medya, Google Adwords Partners sistemine kayıtlı ve internet reklam alanında birçok işletmenin müşteri portföyünü ileriye taşıyan firmamız sizlerin taktirini kazanmayı başarmıştır. Müşterilerine kusursuz, kesintisiz ve benzersiz Google İnternet Reklamcılığı, Kurumsal Web Tasarım ve Sosyal Medya Reklamcılığı hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.